Plavecký výcvik

Plavecký výcvik bude zahájen 15.5.,budeme plavat každé pondělí a tři pátky - 26.5., 2.6. a 9.6.

Děti budou mít první dvě vyučovací hodiny (ČJ, M),  poté odjíždíme od školy na plavání. Vracíme se v.....hodin (upřesním) na autobusovou zastávku. Děti odtud odvedu do jídelny, předám p. vychovatelce do družiny apod. Pokud si děti chcete vyzvedávat osobně, tak čekejte prosím na zastávce. Děti ze Suché mohou vystoupit po cestě, Dl. Brtnice jede domů autobusem. (Pokud by byla změna, dám brtnickým vědět.)

S sebou:

• igelitovou tašku na plavky, koupací čepici, ručník
  • svačinu, pití
  • kapesníky
  • ten, komu se v autobuse dělá nevolno, bude mít u sebe sáček (případně dejte dětem nějaké léky na nevolnost)
  • řetízky, prstýnky a náušnice, které nedrží pevně v uších, nechte prosím doma!
  • mobily, peníze, cennosti atd. prosím dětem pokud možno nedávejte, nepotřebují je a je velmi obtížné dohledávat zapomenuté a ztracené věci ve společné šatně