Recitační soutěž

V úterý 7. února 2017 se konalo školní kolo v recitaci. Zúčastnilo se 36 žáků. Recitaci zahájili tři žáci z první třídy – Vít Smolík, Svobodová Tereza a Martin Zvěřina, kteří ještě letošní rok nebyli zařazeni do soutěžních kategorií. Poté recitovali starší žáci. Úroveň byla vysoká, žáci byli dobře připraveni, mnozí zvládli i náročné texty. Všichni statečně bojovali s trémou. Rozhodování o prvních místech bylo pro porotu těžké. Za své výkony si všichni zaslouží velké poděkování. Do okresního kola byli ze všech kategorií nominováni ti, kteří se umístili na 1. a 2. místě. A komu se dařilo nejvíce?
2. - 3. ročník: 1. Zvěřina Tomáš, 2. Zvěřinová Elena, 3. Kacafírková Zuzana 4. - 5. ročník: 1. Harnušková Marie, 2. Sobotková Kristýna, 3. Vilímek Adam 6. - 7. ročník: 1.Chmelíčková Simona, 2. Zadražilová Martina, 3. Svobodová Denisa a Frantálová Anna 8. - 9. ročník: 1. Nováková Natálie, 2. Dvořáková Dana, 3. Harnušková Anna a Beneš Tadeáš